W sobotę 7 października na hali sportowej w Radziejowicach odbył się Turniej Siatkarskich „dwójek” chłopców i dziewcząt.

Oprócz zawodników z GKS Volley Radziejowice udział wzięły drużyny: MOS Wola Warszawa, Wrzos Międzyborów, MMKS Mińsk Mazowiecki, WTS Warka oraz UKS Lesznowola.

Łącznie w turnieju udział wzięło ponad 70 zawodników i zawodniczek podzielonych na 10 zespołów dziewcząt i 16 chłopców.

Po rozegraniu ponad 100 meczów wyłoniliśmy zwycięzców. Wśród chłopców zwyciężył MMKS Mińsk Mazowiecki , a wśród dziewczynek Wrzos Międzyborów.

Komentarz trenera Damiana Kacprzaka „Dla większości dzieci z naszego klubu był to pierwszy turniej w tej kategorii, dlatego wszystkim należą się wielkie brawa za walkę, zaangażowanie i wiele super siatkarskich akcji. To dla nas również lekcja, że aby osiągać wyższe miejsca w turniejach, trzeba jeszcze bardziej „zasuwać” na treningach, więc nie spuszczamy głów i walczymy dalej. To dopiero początek naszej siatkarskiej przygody!”

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację turnieju: zawodnikom z grup młodzieżowych naszej sekcji, którzy sędziowali mecze oraz obsłudze technicznej turnieju.

Dziękujemy za wsparcie w organizacji turnieju pani Wójt Gminy Radziejowice Urszuli Ciężkiej, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziejowicach pani Żanecie Wesołowskiej oraz Dyrektor Gminnego Centrum Oświaty w Radziejowicach pani Beacie Kalinie za przybycie na turniej i kibicowanie naszym zawodnikom.

Turniej Siatkarskich "dwójek". Zdjęcie grupowe uczestników.