kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Inne: impreza płatna

„Survival, czyli jak przetrwać w każdych warunkach”-warsztaty dla dzieci

13 lutego 2017 od: 10:00 do 14:00
ul. Sienkiewicza 6, Radziejowice, żyrardowski, mazowieckie
koszt uczestniczenia w cyklu spotkań – 25 zł
GCK Powozownia

 

Warsztaty dla dzieci w wieku 8+ (grupa do 25 osób)
koszt uczestniczenia w cyklu spotkań – 25 zł (zapewniamy napoje i drobne przekąski)

Dzieci uczestniczące w warsztatach będę miały okazję zapoznać się z podstawową wiedzą dotyczącą m.in. terenoznawstwa (jak radzić sobie w terenie z mapą i bez niej, czy zawsze jest nam potrzebny kompas itp.), radzenia sobie w razie wypadków, opatrywania ran, rozpalania ogniska i budowy schronienia. 

Główną metodą pracy będzie praca grupowa, nastawiona na rozwój kompetencji społecznych i współpracy pomiędzy uczestnikami. Zaplanowaliśmy również szereg zabaw rozwijających koordynację wzrokową i ruchową poprawiających samoocenę dzieci i podnoszących umiejętności radzenia sobie z trudnymi wyzwaniami.

Ze względu na warunki pogodowe większą część zajęć prowadzić będziemy w budynku POWOZOWNI. W ostatni dzień warsztatów planujemy wspólne ognisko.

Prowadzący: Katarzyna Konca, Tomasz Konca

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.