kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Maszt i flaga dla Gminy Radziejowice !!!

Przypominamy, iż tylko do 11 Listopada trwa głosowanie nad zgłoszeniem Gminy Radziejowice do udziału w projekcie „Pod Biało-Czerwoną”.

Projekt ma na celu uczczenie setnej rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz  integrację lokalnej społeczności w duchu tradycji i patriotyzmu.

Organizatorami są Kancelaria Prezesa Rady Ministrów oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

Projekt zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu i oddadzą wymaganą liczbę głosów online.

Aby taki maszt otrzymała gmina Radziejowice, mieszkańcy naszej gminy muszą oddać minimum 100 głosów poparcia online, do 11 listopada 2020 r.

Głosy poparcia składane są elektronicznie poprzez wypełnienie ankiety dostępnej na stronie: gov.pl/bialoczerwona. Głos może być składany przez osobę fizyczną, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkałą na terenie naszej gminy. Zaproponowany sposób zbiórki głosów poparcia online jest całkowicie bezpieczny dla mieszkańców chcących się zaangażować w głosowanie.

Ze szczegółami projektu można się zapoznać i oddać swój głos na gminę Radziejowice TUTAJ:

https://bialoczerwona.www.gov.pl/

Miejsce postawienia masztu zostanie wybrane po konsultacjach społecznych.

Zapraszamy do głosowania na naszą gminę !!!

Ilustracja - projekt

Opublikowano: 09 listopada 2020 12:35

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 182

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.