Ręka z telefonem komórkowym W ramach realizacji projektu pn.: „E-usługi dla Gminy Radziejowice” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Gmina Radziejowice udostępnia mieszkańcom oraz wszystkim zainteresowanym osobom nową usługę w postaci darmowej aplikacji mobilnej na telefony komórkowe i tablety.

Po zainstalowaniu, aplikacja umożliwia odbieranie wysyłanych wiadomości bezpośrednio na urządzenie mobilne użytkownika podobnie jak ma to miejsce w przypadku SMS-ów lub komunikatorów internetowych.

Co ważne wszystkie wysyłane wiadomości posiadają z góry ustalony czas prezentacji. Przykładowo, informacja o wydarzeniu kulturalnym będzie prezentowana jeszcze tylko jeden dzień po dacie wydarzenia, wiadomość o awarii wodociągu wyświetlać się będą do czasu usunięcia usterki, ostrzeżenie pogodowe wyświetlane będzie zgodnie z czasem obowiązywania itp.

Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy będą mieli zawsze wyłącznie najbardziej aktualne powiadomienia bez konieczności ciągłego kasowania treści zbędnych lub przedawnionych.

W chwili obecnej wiadomości udostępniane będą w czterech kategoriach: Ogłoszenia, Komunikaty, Aktualności oraz Ostrzeżenia. Oczywiście w ustawieniach aplikacji użytkownik może samodzielnie zadecydować z których kategorii chce otrzymywać powiadomienia albo pozostawić ustawienia domyślne, które wyświetlają informacje z wszystkich kategorii.

Gorąco Państwa zachęcamy do pobrania i zainstalowania aplikacji na Waszych telefonach lub tabletach, zwłaszcza, że także przy jej pomocy będziemy informować o udostępnianiu nowych usług wdrożonych dzięki realizacji projektu „E-usługi dla Gminy Radziejowice”.

Aplikacja dostępna jest zarówno na telefony z systemem Android (pobieranie ze sklepu Google Play) jak i na telefony z systemem iOS firmy Apple (sklep App Store).

W obydwu przypadkach wystarczy w wyszukiwarce sklepu wpisać frazę „Gmina Radziejowice” i wśród wyświetlonych wyników odnaleźć aplikację oznaczoną charakterystyczną ikoną z literą „R”

Linki do pobrania aplikacji:

QR code dla aplikacji mobilnej gminy radziejowice ze sklepu Google Play (system Android)QR code do pobrania aplikacji ze sklepu App Store (system iOS)
QR code do pobrania aplikacji
ze sklepu Google Play
(system Android)
QR code do pobrania aplikacji
ze sklepu App Store
(system iOS)
Logotypy jednostek finansujących projekt