kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

 Logotyp firmy Normobaria EDEN [2186x1124]

Normobaria Eden to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, większej zawartości tlenu i dwutlenku węgla a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór.

Normobaria Eden wnętrze pomieszczenia [800x450]Terapia normobaryczna zwiększa ilość komórek macierzystych. Dzięki temu, organizm dużo szybciej się regeneruje oraz naprawia uszkodzone, lub schorowane tkanki.

Regularne sesje w Normobarii Eden skutecznie stymulują gojenie się ran i tkanek, poprawiają krążenie krwi i wykazują działanie bakteriobójcze.

Terapia zalecana jest osobom, które chorują nacukrzycę, łuszczycę i inne schorzenia skórne oraz choroby naczyniowo-sercowe.

Zalecana po zabiegach chirurgicznych.

Poprawia funkcjonowanie w przypadku autyzmu oraz po porażeniach mózgowych i nowotworach.

Dostarczenie do wszystkich komórek ciała optymalnej ilości tlenu w czasie sesji w NORMOBARII EDEN, zwiększa wydajność organizmu, co z kolei przekłada się na uzyskanie lepszych wyników sportowych.

Osoby, które regularnie odwiedzają komory normobaryczne odczuwają znaczącą poprawę samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia.

Sesje w NORMOBARII EDEN sprawiają, że organizm regeneruje się sam.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzin:

Normobaria Eden
Budy Mszczonowskie,
ul.Grzybowa 6,
96-325 Radziejowice

Tel.: 512 170 410
kontakt@normobariaeden.pl
www.normobariaeden.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.