kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Speed Painball Logo [516x516]

Kilka słów o nas....

Speed Paintball powstało z zamiłowania do gry paintball.

Organizujemy eventy firmowe, imprezy integracyjne, szkolne spotkania, a także urodziny dla dzieci już od 9 roku życia. Warunkiem jest zebranie 10 osobowej ekipy chcącej się dobrze bawić i spędzić aktywnie czas.

Działamy na terenie całej Polski. Dzięki dobrej współpracy z różnymi partnerami nie jest dla nas problemem zorganizować paintball dla naszych graczy np. w Szczecinie czy w okolicach Krakowa ;) Zapewniamy kompleksową obsługę i profesjonalną pomoc w planowaniu imprezy.

Zawsze polecamy uczciwych i solidnych partnerów. Współpracujemy także z przedsiębiorcami z terenu gminy takimi jak KAMINO czy Folwark Stare Budy. Organizowaliśmy już kilkakrotnie integracje dla uczniów szkół z gminy Radziejowice a także z powiatu Żyrardowskiego czy Grodziskiego. Świetnie się u nas bawili także strażacy z jednostek OSP i PSP znajdujących się w naszym powiecie. Po raz kolejny charytatywnie udało nam się wywołać uśmiech na twarzach dzieci w trakcie pikniku z okazji Dnia Dziecka organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Organizujemy integracje szkolne, eventy firmowe, urodziny dziecięce.

Zadowolenie naszych klientów daje nam największą satysfakcję i motywację do dalszego działania ;)

Otrzymaliśmy w tym roku "ORŁY Rozrywki" I miejsce w gm. Radziejowice.

Informacje kontaktowe


Nazwa: Speed Paintball

Adres: Podlasie 5, 96-325 Radziejowice

Telefon: 663-820-924

E-mail: speedpaintball@wp.pl

Strona www: www.speedpaintball.pl

Facebook: https://www.facebook.com/speedpaintball2/

Rok założenia:

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.