kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

zap_go_logo_500x600jpg [500x600]ZAP & GO specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych, osiedlach mieszkaniowych, spółdzielniach mieszkaniowych, szkołach, galeriach handlowych, centrach handlowych oraz terenów zielonych .

Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta dlatego nasza firma kładzie nacisk na szybką, skuteczną i produktywną komunikację z administracją obiektów „nie lubimy odkładać spraw na jutro”.

Aby spełnić oczekiwania klientów nie tylko w zakresie jakości ale także ceny naszych usług, każdy obiekt wyceniamy indywidualnie.

Park Maszyn

- zmywarki do posadzek COMAC

- kompaktowe automaty do mycia Vispa 35

- zamiatarki

- myjki ciśnieniowe

- odśnieżarki

Kontrola jakości

ZAP&GO to wyszkolona kadra naszych koordynatorów.

Każdy z nich ma obowiązek: kontroli jakości sprzątania wg. harmonogramu, cyklicznego szkolenia z teorii i praktyki z zakresu utrzymania czystości czasu i optymalizacji wykonywanej pracy

Informacje kontaktowe

Nazwa: ZAP&GO

Adres: ul. Cietrzewia 23, 02-492 Warszawa

Telefon: +48 500 177 677

Piotr Adamczewski - Dyrektor Zarządzający

E-mail: piotr.adamczewski@zapgo.pl

Strona www: http://www.zapgo.pl

Osoba: Piotr Adamczewski - Dyrektor Zarządzający

Inne: Oddział małopolska, ul. Mazowiecka 14a lok 1, 31-979 Kraków

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.