kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Leszek Piotrowski i Marek Dubielecki z firmy SpeedNet wyszli z inicjatywą stworzenia na terenie naszej Gminy sieci światłowodowej, tak aby mieszkańcy mieli swobodny dostęp do Internetu. Panowie z tym pomysłem pojawili się na sesji Rady Gminy. Pomysł okazał się trafiony i Urząd Gminy Radziejowice pobiera Internet tą drogą. Światłowód pozwoli na doprowadzenie Internetu do miejsc, których nie chcą obsługiwać dostawcy, ponieważ są fizycznie nieopłacalne. Światłowód jest już w Radziejowicach, firma rozpoczyna podłączanie w centrum miejscowości. Łącze jest stabilne, światłowód ma ogromną przewagę nad jakąkolwiek inną technologią.

Na stronie speednet24.com znajdziecie Państwo informacje oraz formularz zgłoszeniowy dla osób, które chcą skorzystać z tej możliwości.


Kontakt:


logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.