kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Międzynarodowy Dzień Teatru

Spektakl pt.: "Spotkać teatr" to wspaniała rozrywka dla dzieci, którym teatr kojarzy się z dobrą zabawą.. Spektakl teatralny z warsztatami aktorskimi, odsłania tajemnicę teatru, pokazując na czym polega warsztat i zawód aktora.
Na wydarzenie zapraszamy dzieci, które lubią zabawę w teatr i te, które zupełnie teatru nie znają. Zarówno te, którym marzy się kariera aktorska, jak i te, troszkę "nieśmiałe". Kto wie, może właśnie to spotkanie wzbudzi w nich miłość do teatru...
Spotkanie poprowadzi dwoje zawodowych aktorów- Katarzyna Afek i Jacek Zienkiewicz. Oboje, oprócz pracy zawodowej w teatrze, prowadzą zajęcia aktorskie i lekcje teatralne dla dzieci i młodzieży.

Opublikowano: 22 lutego 2018 13:47

Kategoria: Ogłoszenia

Źródło: Gminne Centrum Kultury Powozownia w Radziejowicach

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.