kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

"POWOZOWNIA" wakacyjnie

POWOZOWNIA WAKACYJNIE

LIPIEC 2020

Tegoroczne wakacje wymagają od nas i uczestników naszych zajęć przestrzegania zasad związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19. Uczestnicy i rodzice dzieci korzystających z naszych zajęć są zobowiązani zapoznać się z regulaminem zajęć i wypełnić odpowiednie oświadczenia. Zmuszeni jesteśmy ograniczyć ilość uczestników warsztatów letnich i możliwie jak najwięcej z nich realizować w plenerze. Ze względu na niepewną sytuację epidemiczną zapraszamy na zajęcia lipcowe. Prosimy śledzić naszą stronę internetową, na której umieszczane będą aktualne informacje. Do połowy lipca, podejmiemy decyzję o ilości i charakterze zajęć realizowanych w sierpniu.  Warsztaty są nieodpłatne dla dzieci z gminy Radziejowice i dzieci te zapisywane są, jako pierwsze. Dzieci z innych gmin mogą uczestniczyć w warsztatach w przypadku wolnych miejsc – koszt 50 zł/ tydzień. Dzieci nieuczestniczące w pierwszym tygodniu warsztatów, zapisywane są, jako pierwsze na drugi tydzień. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy.

 

Warsztaty „Bawmy się sztuką – Street art”- 29.06-03.07 godz. 10.00-14.00, wiek 7-11 lat.

(8 miejsc)

Podczas warsztatów udamy się w twórczą podróż w poszukiwaniu sztuki ulicy. Dzieci poznają różne techniki wykorzystywane przez artystów działających w tym obszarze. Będziemy też eksperymentować, poznawać różnice pomiędzy muralem, a graffiti. Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytania, czy twórca zawsze ma „coś na myśli” w momencie tworzenia, czy też jak rozpoznać emocje towarzyszące twórcy. Zapraszamy dzieci, które nie boją się pędzla, eksperymentów i wymiany myśli.

Warsztaty „Bawmy się sztuką – Film”- 06.07-10.07, godz. 10.00-14.00, wiek 8-12 lat.

(14 miejsc)

Założeniem warsztatów jest stworzenie krótkiego filmu edukacyjnego „dzieci tłumaczą świat innym”. Uczestniczki i uczestnicy warsztatów sami tworzą scenariusz, wymyślają ujęcia i sposób przedstawienia tematu. Poza integracją i rozwijaniem zainteresowań różnymi formami sztuki, celem zajęć jest również wzmacnianie w dzieciach poczucia sprawczości i umiejętności wyrażania poprzez sztukę.

 

PLENERY MALARSKIE bezdeszczowe środy 1, 15, 22, 29 lipca godz. 17.00-20.00,
sobota 11 lipca godz. 13.00-17.00 koszt 5 zł/godz. wiek 9+

Twórcze spotkania międzypokoleniowe z malarstwem prowadzone przez Hannę Gancarczyk.

Zajęcia odbywają się przed budynkiem Powozowni.

wakacje_20.jpg

Opublikowano: 26 czerwca 2020 10:10

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 47

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.