kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Publiczna dyskusja nad zapisami MPZP

Szanowni Państwo

W związku planowaną dyskusją publiczną nad rozwiązaniami przyjętymi w projekcie planu zagospodarowania przestrzennego wraz z prognozą odziaływania na środowisko obejmującym fragmenty miejscowości Kuklówka Radziejowicka i Budy Józefowskie położone w Gminie Radziejowice, która odbędzie się w dniu 30.06.2020r. o godz. 14 00w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Radziejowice (Radziejowice, ul. Kubickiego 10) prosimy o zastosowanie się do poniższych zasad:

  • na sali konferencyjnej nie może przebywać więcej niż 10 osób ( osoby, którym nie uda się wziąć udziału w pierwszym spotkaniu będą miały możliwość zapoznać się z projektem w kolejnym wejściu)
  • prosimy o zasłonienie ust i nosa
  • przed wejściem do sali należy zdezynfekować dłonie i założyć jednorazowe rękawiczki
  • należy zachować bezpieczną odległość min. 2 m od pozostałych uczestników

 

W sali nie może przebywać osoba z gorączką pow. 370 C  i innymi objawami takimi jak: kaszel, katar, duszności i ogólne osłabienie.

Jeśli posiadasz w/w objawy lub jesteś objęty kwarantanną czy nadzorem epidemiologicznym lub podejrzewasz u siebie zakażenie SARS-CoV-2 prosimy nie narażaj innych.

 

Dane o dokumentacji sprawy są dostępne również na stronie internetowej pod adresem http://bip.radziejowice.pl/ zakładka zagospodarowanie przestrzenne.

 

 

 

Opublikowano: 24 czerwca 2020 14:32

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 75

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.