kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Święto Zakochanych :)

walentynki1.pngW dniu świętego Walentego, wszystkim zakochanym mieszkańcom Gminy Radziejowice, zarówno tym, którzy zakochali się całkiem niedawno jak i tym których „staż” jest dłuższy, życzymy żeby każdy dzień Waszego życia był Dniem Zakochanych.

Życzymy Wam abyście wszyscy znaleźli szczęście u boku ukochanej osoby pamiętając, że choć miłość jest gorąca jak ogień, jest też delikatna jak najlżejszy podmuch wiatru. Okazujcie jej szacunek - a odwdzięczy się Wam z nawiązką.

Antoine de Saint-Exupéry w najbardziej humanistycznej książce w historii literatury („Mały Książę”) napisał: „Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.”

Patrzcie więc wspólnie, i niech kierunek patrzenia będzie zawsze dla Was ten sam.

Opublikowano: 13 lutego 2020 13:45

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 60

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.