kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Już w marcu nabór projektów do budżetu obywatelskiego mazowsza!

Budżet Obywatelski (link otworzy duże zdjęcie)

Prace nad Budżetem Obywatelskim Mazowsza (BOM) wchodzą na ostatnią prostą. Pod koniec stycznia ruszają spotkania z mieszkańcami. A już od początku marca Mazowszanie będą mogli zgłaszać swoje projekty. W puli jest 25 mln zł.

Mazowsze jest wśród pierwszych województw, które zdecydowały się na wprowadzenie budżetu obywatelskiego. Biorąc pod uwagę skalę województwa (Mazowsze jest największym i najludniejszym regionem w kraju) będzie to duże wyzwanie organizacyjne.

To pierwsza edycja BOM-u. Do rozdysponowania  jest 25 mln zł, z czego 80 proc. (20 mln zł) na pulę podregionalną20 proc.  (5 mln zł) na projekty ogólnowojewódzkie.

KTO MOŻE ZGŁASZAĆ PROJEKT ?

JAKIE PROJEKTY BĘDZIE MOŻNA ZGŁASZAĆ ?

CZEGO MOGĄ DOTYCZYC PROJEKTY ?

JAK BĘDZIE MOŻNA ZGŁOSIĆ PROJEKT ?

JAK BĘDĄ WYBIERANE PROJEKTY ?

Na te i inne pytania będzie można uzyskać odpowiedź podczas spotkania informacyjnego, które odbędzie się 28 stycznia 2020 r. w Żyrardowskiej Resursie ul. 1 Maja 45 o godz. 18-tej.

Opublikowano: 23 stycznia 2020 08:19

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 102

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.