kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Informacja dla Mieszkańców

W związku z pojawiającymi się licznymi komentarzami dot. sposobu oznakowania worków do gromadzenia odpadów segregowanych poprzez umieszczenie na nich naklejek z kodem kreskowym, pragniemy poinformować, iż zawiera on wyłącznie cyfrowy identyfikator, służący przyporządkowaniu worka do konkretnej posesji i właściciela, który złożył deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Nie uwzględnia on żadnych danych osobowych, które mogłyby umożliwić identyfikację osoby fizycznej (tu: właściciela nieruchomości) przez nieuprawnione osoby postronne (w tym również pracowników firmy Eko-Hetman).

Identyfikacja właściciela oraz przypisanie go do konkretnej nieruchomości – poprzez kod kreskowy -  możliwy jest wyłącznie przy użyciu systemu informatycznego, zarządzanego przez uprawnionych do tego pracowników Referatu Ochrony Środowiska w Urzędzie Gminy Radziejowice.

Bliższe informacje wkrótce.

Opublikowano: 30 grudnia 2019 16:00

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 501

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.