kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Konkurs "Mistrzowie AGRO"

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatów i udziału w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO.  W ramach konkursu zostaną przyznane tytuły: Rolnik Roku, Gospodyni Roku, Koło Gospodyń Wiejskich Roku oraz Gospodarstwo Agroturystyczne Roku. Dodatkowo mieszkańcy województwa mazowieckiego wybiorą Sołtysa Roku i Sołectwo Roku.

Ważne informacje oraz terminy:

  • Nominacje kandydatów do udziału w plebiscycie będą przyjmowane do poniedziałku, 10 września.
  • Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie rozpocznie się w piątek, 23 sierpnia i potrwa do czwartku, 26 września, do godz. 20.
  • Do etapu wojewódzkiego awansują zwycięzcy z każdego powiatu. Przechodząc do finału zachowają głosy zdobyte w pierwszym etapie.
  • Wojewódzki etap głosowania rozpocznie się we wtorek, 1 października i potrwa do czwartku, 10 października, do godz. 21:30.
  • Zwycięzcy wojewódzkiego etapu głosowania zdobędą awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu zachowując głosy zdobyte od początku głosowania.
  • Ogólnopolski finał plebiscytu rozpocznie się w piątek, 18 października i potrwa do czwartku, 7 listopada do godz. 21.

Na zwycięzców i laureatów czeka masa cennych nagród.
Więcej informacji, zgłaszanie kandydatów, lista nagród w każdej kategorii na stronie: POLSKATIMES.PL

Opublikowano: 20 sierpnia 2019 20:19

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 298

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.