kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zwrot podatku akcyzowego dla rolników

Zbliża się II termin składania wniosków !

- Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien zbierać faktury VAT.

- W terminie od 1 sierpnia 2019 r. do 2 września 2019 r. należy złożyć odpowiedni wniosek do wójta w zależności od miejsca położenia gruntów rolnych wraz z fakturami VAT (lub ich kopiami) stanowiącymi dowód zakupu oleju napędowego w okresie od 1 lutego 2019 r. do 31 lipca 2019 r. w ramach limitu zwrotu podatku określonego na 2019 r.

- Limit zwrotu podatku akcyzowego w 2019 r. wynosi: 100,00 zł * ilość ha użytków rolnych, oraz
30,00 zł * średnia roczna liczba dużych jednostek przeliczeniowych bydła

- Pieniądze wypłacane będą:od 1 do 31 października 2019 r. w przypadku złożenia wniosku w drugim terminie gotówką w kasie urzędu gminy albo przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

- Wzór wniosku do pobrania : https://www.gov.pl/web/rolnictwo/zwrot-podatku-akcyzowego lub w Urzędzie Gminy okienko kasowe oraz pokój 14

Opublikowano: 17 lipca 2019 10:55

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 277

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.