kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Nowe deklaracje na podatki lokalne

Od 1 lipca 2019 r. obowiązują nowe, jednolite wzory deklaracji i informacji na podatki lokalne: podatek od nieruchomości, podatek rolny i podatek leśny.

Formularze deklaracji i informacji w wersji tradycyjnej (do wypełnienia ręcznie) dostępne są na stronie podatki.gov.pl - LINK

Od 1 lipca 2019 r. składanie deklaracji i informacji dotyczącej podatków lokalnych do Urzędu Gminy Radziejowice możliwe jest także w formie elektronicznej za pośrednictwem strony epuap.gov.pl i specjalnie przygotowanych formularzy elektronicznych.
Poniżej zamieszczamy bezpośrednie linki do formularzy.
DN-1 - Deklaracja na podatek od nieruchomości
IN-1 - Informacja o nieruchomościach i obiektach budowlanych
DR-1 - Deklaracja na podatek rolny
IR-1 - Informacja o gruntach
DL-1 - Deklaracja na podatek leśny
IL-1 - Informacja o lasach
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że informacje i deklaracje, które powinny zostać złożone do końca czerwca 2019 r. oraz korekty deklaracji i informacji złożonych do tej daty należy składać z wykorzystaniem dotychczasowych formularzy, których wzory zostały określone uchwałą rady gminy.

Opublikowano: 04 lipca 2019 09:37

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 437

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.