kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zamknięcie drogi Kuklówka - Radziejowice

W związku z realizacją zadania pod nazwą„Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 579 relacji Kazuń Polski – Leszno – Błonie – Grodzisk Mazowiecki – Radziejowice na odcinku od km 41+272 do km 52+714 (rzeczywisty kilometraż: od km 41+178 do km 51+599) na terenie gmin Grodzisk Mazowiecki, Radziejowice; powiatów grodziskiego i żyrardowskiego, województwa mazowieckiego (odc. Grodzisk Mazowiecki – Radziejowice)”, Urząd Gminy Radziejowice informuje, że od dnia 22.03.2019 roku nastąpi całkowite zamknięcie drogi wojewódzkiej na odcinku Kuklówka –Radziejowice.

Czasowa organizacja ruchu wprowadza objazd, zamkniętego odcinka drogi wojewódzkiej, przez miejscowości: Nowe Budy, Stare Budy Radziejowskie i Budy Józefowskie.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Budowy – Kuklówka Zarzeczna ul. Jaktorowska 15.

 Za utrudnienia w imieniu inwestora przepraszamy.

Opublikowano: 15 marca 2019 14:23

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

zamkniecie_dw579_na_odcinku_kuklowka__radziejowice.pdf [446.61 KB]

Wyświetleń: 5561

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.