kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

SREBRNA MAZOWIECKA SZKOŁA AKTYWNA TURYSTYCZNIE 2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach uzyskała tytuł i prawo używania logo „Srebrna Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018” w kategorii klas gimnazjalnych (opiekun Grażyna Haude) oraz wyróżnienie i prawo używania logo „Mazowiecka Szkoła Aktywna Turystycznie 2018” w kategorii szkół podstawowych (opiekun Sylwia Włodarczyk).
Wyróżnienia te są o tyle cenniejsze, że uzyskane bez żadnych znamion akcyjności, za rozmaite działania, które podejmuje szkoła po prostu w ramach codziennej działalności dydaktycznej i wychowawczej. W programie szkoły turystyka była, jest i będzie jednym z filarów systemu wychowawczego, co zostało dostrzeżone i docenione przez jury konkursu.
Dyplomy i nagrody z różnymi materiałami turystycznymi odebrała z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego, pana Adama Struzika, oraz Prezesa Zarządu Oddziału PTTK „Mazowsze”, pana Mieczysława Żochowskiego,  delegacja uczniów z klasy VIII w składzie: Gabrysia Zając, Lucyna Siwirska, Zuzia Soból, Adam Szlaga, Adrian Walczak, Kamil Troszczyński, oraz pani Grażyna Haude i dyrektor szkoły Irena Sosnowska.
Uroczystość odbyła się 28 listopada 2018 r. w Centrum Olimpijskim PKOl w Warszawie i została zorganizowana przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Forum Oddziałów PTTK.

Opublikowano: 11 grudnia 2018 09:36

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 514

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.