kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Święto Mazowieckich Policjantów w Mszczonowie

Zbliża się tak ważny dzień dla wszystkich funkcjonariuszy- Święto Policji. W tym roku mamy zaszczyt wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji zs. w Radomiu organizować Mazowieckie obchody tej uroczystości na terenie naszego powiatu. Uroczysty apel odbędzie się 26 lipca w Mszczonowie, przy ul. Warszawskiej przy nowo wybudowanym komisariacie.

W tym roku przypada już 99 rocznica powołania Policji Państwowej. Ten dzień będzie wyjątkowy dla wszystkich funkcjonariuszy z Mazowsza, ale przede wszystkim dla Nas- żyrardowskich policjantów oraz pracowników cywilnych Policji. Właśnie 26 lipca jako symbol zaufania społecznego, Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie zostanie nadany sztandar-symbol sławy, chlubnych tradycji, męstwa, honoru, wierności i ofiarnej służby Ojczyźnie. W trakcie uroczystego apelu zostanie także otwarty nowo wybudowany Komisariat Policji w Mszczonowie. Obiekt ten powstał dzięki ogromnemu wsparciu Urzędu Miejskiego w Mszczonowie, służący w nim funkcjonariusze będą obsługiwać miasto i gminę Mszczonów oraz gminę Radziejowice.

 Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu do udziału w Pikniku Rodzinnym, który rozpocznie się o 14:30 przy nowym Komisariacie Policji  w Mszczonowie. W czasie jego trwania zaplanowane zostały:

 

  • konkursy na temat bezpieczeństwa,
  • pokazy psów i koni służbowych,
  • mini laboratorium kryminalistyczne
  • pokaz taktyk i technik interwencji,
  • prezentacja grup rekonstrukcyjnych
  • symulator jazdy 3D
  • występ zespołu „Zagrali i poszli”
  • i wiele wiele innych

 

Serdecznie zapraszamy do udziału, bądźcie z Nami w tym wyjątkowym dniu.

 

 asp. Agnieszka Ciereszko

Opublikowano: 16 lipca 2018 11:51

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 467

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.