kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zaproszenie na V Fetting Festiwal w Baranowie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Wójt Gminy Baranów oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Baranowie, w partnerstwie z Parafią p.w. św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie - zapraszają na piąty, jubileuszowy festiwal, który  odbędzie się 11 listopada 2017 roku.
Artystycznym bohaterem tegorocznej edycji Festiwalu będzie jeden z najwspanialszych autorów tekstów piosenek i wierszy, twórca gatunku określanego jako śpiewany felieton, Wojciech Młynarski, mistrz słowa i wspaniały komentator życia codziennego.
Nie bez kozery bohaterem tegorocznej edycji został właśnie Wojciech Młynarski. Dziś, kiedy w odwrocie znajduje się kultura wypowiedzi, a wulgaryzacja języka ojczystego, zarówno pisanego jak i mówionego, osiąga niespotykane rozmiary, chcemy w ten sposób uhonorować wkład Wojciecha Młynarskiego w upowszechnianie kultury języka ojczystego, jego różnorodności i barwności, a także życiowej mądrości i uniwerslizmu jego tekstów.
Miło nam również poinformować Państwa, że ambasadorem Fetting Festiwal został znany i popularny aktor Pan Marek Kaliszuk, który wraz z zespołem wystąpi z własnym recitalem podczas koncertu konkursowego.

 Żródło: http://www.gmina-baranow.pl/

Opublikowano: 31 października 2017 17:18

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 394

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.