kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

LGD „ZIEMIA CHEŁMOŃSKIEGO” ZAPRASZA - ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA !

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Chełmońskiego”
 z siedzibą w Żabiej Woli działa na terenie trzech powiatów: grodziskiego, sochaczewskiego i żyrardowskiego,  a swoim zasięgiem obejmuje 10 gmin,  w tym również teren gminy Radziejowice. W drugiej połowie roku 2017 przeprowadzimy kolejny już nabór wniosków o dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 oś LEADER, skierowany do osób zakładających lub rozwijających działalność gospodarczą. W naszym budżecie przewidzieliśmy również środki na tzw. granty, przeznaczone m.in. dla organizacji pozarządowych, których celem jest aktywizacja i integracja społeczności lokalnej.
Na naszej stronie internetowej www.ziemiachelmonskiego.pl znajdą Państwo bieżące informacje o terminach i zasadach naborów wniosków, planowanych spotkaniach informacyjnych i szkoleniach dla wnioskodawców, a także linki do dokumentów, które należy wypełnić, ubiegając się o środki. Pracownicy biura LGD prowadzą również indywidualne konsultacje dla osób zainteresowanych dofinansowaniem, na które można umówić się telefonicznie pod numerem: 46 858 91 51.

Jeśli chcą Państwo być na bieżąco – zachęcamy do zapisywania się do naszego NEWSLETTERA. W tym celu należy odwiedzić stronę internetową LGD www.ziemiachelmonskiego.pl i wypełnić zgłoszenie.
Zapraszamy do kontaktu!

Opublikowano: 18 maja 2017 10:56

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 480

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.