kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Dzień Dziecka

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka wszystkim dzieciom - tym małym,  trochę większym, dużym i tym całkiem już dorosłym, życzę spełnienia marzeń, odwagi w realizacji planów oraz wiele radości i nie gasnącego uśmiechu.

Żyjcie tak, aby każdy Wasz kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy.

Wypełniajcie każdą chwilę samymi pozytywnymi uczuciami i emocjami tak, by potem wspominać ja z radością i uśmiechem.

Czerpcie energię ze słońca, ale też z kapiącego deszczu i uśmiechu innych.

Przez cały czas szukajcie w sobie siły, entuzjazmu i pasji do nauki i pracy.

W tym roku - ze względu na panującą epidemię - Wasze Święto jest inne niż wszystkie dotychczasowe. Nie ma festynów, pikników, zawodów sportowych i innych uroczystości uświetniających ten dzień.

Choć wielu może wydać się to całkowicie nieprawdopodobne, my też kiedyś byliśmy dziećmi i dlatego doskonale rozumiemy, że w obecnej sytuacji możecie czuć się smutni i zawiedzeni.

Ale nie martwcie się. Chcemy Was zapewnić, że jak tylko sytuacja na to pozwoli, my dorośli postaramy się w jakiś sposób zrekompensować Wam obecne braki.

Wójt Gminy
Urszula Ciężka

Ps. Poniżej publikujemy dowód na to, że pracownicy Urzędu Gminy i pozostałych  jednostek organizacyjnych, a nawet Radni Gminy też kiedyś byli dziećmi 😊 Ciekawe czy uda się kogoś rozpoznać ?

samorzadowedzieci.jpg

Opublikowano: 01 czerwca 2020 08:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 174

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.