kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

“Dzielnicowy Roku 2020”: Dzielnicowy z terenu Gminy Radziejowice zwycięzcą eliminacji powiatowych

 (link otworzy duże zdjęcie)

    Decyzją mieszkańców w 2020 roku w powiecie żyrardowskim Najpopularniejszym Dzielnicowym został sierż. Łukasz Drdzeń.

     W dniu 25 maja 2020 r. w Urzędzie Gminy Radziejowice Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka wręczyła nagrodę wraz z Listem gratulacyjnym dla zwycięzcy plebiscytu sierż. Łukasza Drdzeń. Dodatkowo w imieniu Gminnej Komisji Rozwiazywania Problemów Alkoholowych w Radziejowicach, na ręce funkcjonariusza przekazano sprzęt w postaci urządzeń do kontaktu z mieszkańcami oraz sprawdzania trzeźwości, który będzie służył dzielnicowemu podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych.   

     „Jest to bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ wynika z opinii mieszkańców. To osoby z którymi spotyka się Pan na co dzień doceniły zaangażowanie i niełatwą pracę na rzecz bezpieczeństwa w Gminie Radziejowice(…). Składając wyrazy uznania, dziękujemy za zaangażowanie w służbę oraz podejmowanie inicjatyw mających na celu poprawę bezpieczeństwa  w naszej Gminie. Wyrażamy nadzieję, iż wdzięczność mieszkańców oraz otrzymane wyróżnienie będzie najlepszą motywacją do dalszej pracy…” - powiedziała podczas spotkania Wójt Gminy.

    Zwycięzca otrzymał także życzenia i gratulacje od przełożonych, tj.: Komendanta Powiatowego Policji w Żyrardowie insp. Arkadiusz Zgieba i Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Mszczonowie podkom. Bernarda Grzejszczaka.

     Sierż. Łukasz Drdzeń służbę w Policji pełni od listopada 2016 roku, natomiast funkcję dzielnicowego pełni od 2018 roku.

Serdecznie gratulujemy.

 


Opublikowano: 28 maja 2020 10:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 265

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.