kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Rusza akcja bezpłatnego czipowania psów i kotów

Czipowanie polega na wszczepieniu pod skórę zwierzęcia mikroprocesora wielkości ziarenka ryżu. Zabieg ten wykonuje się przy pomocy igły i strzykawki, przypomina on zwykły zastrzyk. Czynność ta jest praktycznie bezbolesna i nieszkodliwa dla zdrowia. Czip zawiera unikalny 15 cyfrowy numer, który rejestrowany jest w międzynarodowej bazie danych wraz z danymi właściciela zwierzęcia.

Numer chipa można w bardzo prosty sposób zidentyfikować za pomocą specjalnego czytnika, co pozwala na natychmiastowe odnalezienie właściciela w przypadku zaginięcia zwierzęcia!

Jak wziąć udział w akcji?

Jeśli jesteś mieszkańcem Gminy Radziejowice, w dniach od 20 maja do 29 maja 2020 roku pobierz wniosek ze strony internetowej Radziejowice.pl lub bip.radziejowice.pl lub w Urzędzie Gminy Radziejowice, o wykonanie zabiegu elektronicznego znakowania psa/kota* na koszt gminy Radziejowice w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Radziejowice”.

Wypełniony wniosek złóż w Urzędzie Gminy Radziejowice lub prześlij wniosek opatrzony bezpiecznym podpisem elektronicznym za pomocą ePUAP.

Jeśli Twój wniosek zostanie pozytywnie zweryfikowany i rozpatrzony, otrzymasz powiadomienie za pomocą e-mail lub sms-a, o pozytywnie rozpatrzonym wniosku.

Uwaga! Jedna osoba może złożyć wniosek dla jednego psa lub kota z gospodarstwa domowego!

Akcja prowadzona jest przez Urząd Gminy Radziejowice, ul. Kubickiego 10, 96-325 Radziejowice, tel. 46 857-71-71 lub 46 854-30-31, e-mail: urzad@radziejowice.pl w ramach „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz  zapobiegania bezdomności zwierząt  na terenie Gminy Radziejowice w 2020 roku”  przy współpracy z ANA-VET ZIELONY ZAKĄTEK GABINET WETERYNARYJNY, Chroboty 15B, 96-300 Żyrardów, tel. 50-477-996 lub 570-505-996, www.ana-vet.pl

WNIOSEK - do pobrania

Opublikowano: 19 maja 2020 12:16

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Wniosek o bezpłatne czipowanie do pobrania [225.79 KB]

Wyświetleń: 586

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.