kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Międzynarodowy Dzień Strażaka

Z okazji Waszego Święta, „Dnia Strażaka” w imieniu własnym, Rady Gminy oraz wszystkich mieszkańców Gminy Radziejowice, przekazujemy całej Braci Strażackiej wyrazy szacunku i uznania.

Bezinteresowna, trudna i odpowiedzialna jest służba strażacka.

Służba pełna poświęceń i wyrzeczeń dla ratowania ludzkiego życia, zdrowia i mienia. Ale i piękna, gdy kończy się wdzięcznością innych, którym udało się pomóc w trudnej sytuacji.

Dziękujemy za codzienną gotowość do niesienia pomocy będącym w potrzebie, za zaangażowanie i ofiarność podczas akcji ratowniczych, za podnoszenie swoich umiejętności i skuteczność działań, mimo coraz większych wyzwań i zagrożeń.

Dziękujemy za nieustanne kultywowanie jakże pięknych tradycji OSP.

W tym uroczystym dniu kierujemy do Was serdeczne pozdrowienia oraz życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, życząc szczęśliwych powrotów ze wszystkich akcji ratowniczo-gaśniczych.

Niech Św. Florian nieustannie czuwa nam Wami, a Wasze rodziny otacza opieką duchową.

z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Radziejowie
Urszula Ciężka

Opublikowano: 04 maja 2020 10:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 135

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.