kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Sprzeciw Gminy Radziejowice

SPRZECIW GMINY RADZIEJOWICE do Strategicznego Studium Lokalizacyjnego Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (dalej: SSL)

W związku z publikacją w dniu 10.02.2020r. na stronie https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec zapisów głównego opracowania zawierającego m.in. założenia budowy nowych linii kolejowych CPK i odcinków dróg, których planowanie jest związane z powstaniem lotniska oraz wobec części graficznej, czyli szczegółowych map topograficznych w skali 1:50 000 z korytarzami przebiegów: kolejowych i drogowych.

Poniższe stanowisko jest wynikiem spotkania władz Gminy Radziejowice z mieszkańcami w dniu 24.02.2020 r. (poniedziałek), o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury "POWOZOWNIA" przy ul. Sienkiewicza 6 w Radziejowicach. Sprzeciw wyrażony jest w formie i na formularzu, w jakim należy zgłaszać uwagi i wnioski zgodnie z wytycznymi określonymi przez autorów dokumentu, tj. Spółkę Skarbu Państwa: Centralny Port Komunikacyjny Sp. z o.o.

Opublikowano: 10 marca 2020 12:27

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Treść dokumentu (wersja ostateczna) [204.85 KB]

Wyświetleń: 222

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.