kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Na lodowisku, w szkole, w GCK, dzieci ciekawie spędziły ferie

Zajęcia podczas ferii w naszej Gminie przyciągały wypoczywające dzieci. Gminne Centrum Kultury Powozownia w Radziejowicach zaprosiło na warsztaty, najmłodsi bawili się pod okiem instruktorki Katarzyny Koncy, która opowiadała o zwyczajach lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Każdego dnia zajęć było także bajkobranie i gry planszowe.

Celem zajęć była integracja grupy, rozwój umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach, umiejętności współpracy, budowania głębszych relacji i myślenia kreatywnego. Dzieci czas wolny miały urozmaicony, spędzały go też w ramach zajęć z Salosem. Dużym powodzeniem cieszyła się nauka jazdy na łyżwach na żyrardowskim lodowisku.

Ostatni tydzień ferii to zajęcia karate oraz sport z Pawłem Zielińskim, promotorem różnych dyscyplin w środowisku dzieci z lokalnych szkół. 18 lutego najmłodsi wyjechali na wycieczkę do Warszawy, byli w Pijalni Czekolady, odwiedzili Park Trampolin i Królewski Ogród Świateł.

Opublikowano: 09 marca 2020 08:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 181

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.