kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Centralny Port Komunikacyjny - STRATEGICZNE STUDIUM LOKALIZACYJNE - KONSULTACJE SPOŁECZNE

O PROJEKCIE DOKUMENTU

Projekt dokumentu Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego (SSL) obejmuje następujące przedsięwzięcia:

  1. Inwestycję: port lotniczy wraz ze zintegrowanym węzłem komunikacyjnym. W zakresie Inwestycji w SSL zebrano podstawowe założenia oraz wyniki dotychczasowych analiz dotyczących lotniska, w szczególności jego lokalizacji.
  2. Kolejowe Inwestycje Towarzyszące, na które składają się:
    • nowe odcinki linii kolejowych - dla których określono korytarze przebiegu,
    • kolejowa infrastruktura badawcza.
  3. Drogowe Inwestycje Towarzyszące: nowe odcinki dróg, których budowa związana jest z powstaniem Centralnego Portu Komunikacyjnego, dla których określono korytarze przebiegu.
  4. Pozostałe Inwestycje Towarzyszące, których lokalizacja jest zależna od dalszych analiz i decyzji dotyczących zarówno samej Inwestycji, jak i poszczególnych Kolejowych i Drogowych Inwestycji Towarzyszących.

Zapraszamy do zgłaszania uwag i wniosków do projektu dokumentu pn. "Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego" - w terminie od 10 lutego 2020 r. do 10 marca 2020 r. włącznie.

W ramach konsultacji społecznych uwagi i wnioski do dokumentu można przekazać w następujący sposób:

1. wysyłając formularz na adres e-mail: konsultacje.cpk@cpk.pl

2. wysyłając formularz na adres pocztowy Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa – z dopiskiem „Konsultacje SSL”

3. składając formularz bezpośrednio w miejscu udostępniania dokumentu (tj. w siedzibie Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa) w dni robocze, w godzinach 9.00 – 15.00.

 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://cpk.pl/pl/inwestycja/ssl 

Wybrane załączniki:

Opublikowano: 02 marca 2020 15:30

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Strategiczne Studium Lokalizacyjne Inwestycji CPK [6.37 MB]

Formularz - konsultacje CPK [352.13 KB]

Linia_drogowa_S10_OAW (spakowane pliki 62MB) [61.69 MB]

Linia_kolejowa_88 (spakowane pliki 57MB) [57.56 MB]

Wyświetleń: 3692

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.