kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Bezdomne zwierzęta trafią do Skierniewic

W wyniku postępowania przetargowego, realizowanego w trybie zapytania ofertowego wyłoniono  nowy podmiot, który od 2020 roku będzie świadczył dla  Gminy Radziejowice usługę w zakresie  odławiania i opieki nad bezdomnymi zwierzętami.

Spośród złożonych ofert najlepsze warunki zaproponowało schronisko zlokalizowane w Skierniewicach, którym zarządza Zakład Utrzymania Miasta w Skierniewicach. Szczegółowe informacje o placówce znajdują się na stronie internetowej: https://skierniewiceschronisko.pl

Gmina Radziejowice chce aktywnie włączyć się w proces wyszukiwania nowych domów dla „bezdomniaków”. Na stronie informacyjnej www.radziejowice.pl  (w menu „Dla Mieszkańca”) uruchomiona zostanie zakładka, gdzie będą umieszczane informacje dotyczące bezdomnych zwierząt i warunków ich  adopcji.  Takie same informacje zamieszczane będą również na  Faceook-u na profilu Gminy Radziejowice.

Przypominamy, że zgodnie z „Programem opieki nad  zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie Gminy Radziejowice”, mieszkańcy którzy zdecydują się adoptować bezdomnego kota lub psa,  mogą liczyć na dofinansowanie zabiegu sterylizacji.

Opublikowano: 31 stycznia 2020 11:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 293

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.