kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

KACPA motywował młodzież

kacpa.jpg"Trzeba wierzyć w siebie i swoje możliwości". Tak twierdzi Kacper Lachowicz, Kacpa.pl, który spotkał się z uczniami szkół w Radziejowicach, Kuklówce i Korytowie.

Trener koszykówki i mówca motywacyjny na swoim przykładzie przekonuje, że niemożliwe nie istnieje a marzenia są po to, by je spełniać. Nigdy nie można się poddawać, często nawet nie spróbujemy nauczyć się jakiejś czynności a od razu informujemy, że jej nie potrafimy, a to nie jest prawdą, przekonywał Kacper Lachowicz. Mężczyzna wzbudził aplauz młodej publiczności. Kacper Lachowicz to człowiek z pasją, odwiedza szkoły i zachęca uczniów do uprawiania sportu. Trenuje z profesjonalnymi zawodnikami, w przeszłości m.in. z Karolem Gruszeckim, Grzegorzem Grochowskim czy Mateuszem Dziembą. Od 2010 roku współpracuje z Fundacją Marcina Gortata podczas campów, dzieląc się z dziećmi i młodzieżą nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również motywując ich do działania. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach „Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 rok”.

Opublikowano: 28 listopada 2019 11:43

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 108

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.