kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Mikołajki dla podopiecznych GOPS-u

 (link otworzy duże zdjęcie)

     Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radziejowicach we współpracy ze Urzędem Gminy Radziejowice oraz OSP Korytów i OSP Radziejowice, zorganizował zabawę mikołajkową dla dzieci z rodzin korzystających ze wsparcia Ośrodka

     W niedzielne popołudnie, 8 grudnia, sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Korytowie, wypełniła się radosnymi buziami małych mieszkańców Gminy Radziejowice wraz z opiekunami. Organizatorzy przygotowali dla uczestników animacje, które przeprowadziła Królowa Elfów z Dominarte4u z Żyrardowa.

     Dzieci, które przybyły na zabawę miały do wykonania wiele mikołajkowych zadań przygotowanych przez Królową Elfów. Po zabawie do dzieciaków przyszedł  święty  Mikołaj. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech, a w oczach iskierki radości.

     Święty Mikołaj powitał serdecznie wszystkie przybyłe dzieci i przystąpił do rozdawania świątecznych prezentów, które zostały przygotowane dla uczestników dzięki wsparciu rzeczowemu następujących firm i instytucji: Gmina Radziejowice, OSP Korytów, MDP Korytów, OSP Radziejowice, MDP Radziejowice, PCK Grodzisk Mazowiecki, Firma Ekonip Sp.zo.o, Firma Spółdzielnia Handlowo – Usługowa Mszczonów, Firma Pekabex – Oddział Mszczonów. Firma Canpol Babies Sp.zo.o, Firma Jeronimo Martins Polska S.A (Biedronka), Firma ZPC FLIS Sp. J.. Wolontariuszami na wydarzeniu były druhny i druhowie z Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, którzy zadbali ale wszystkie grzeczne dzieci otrzymały swoje prezenty.

     W ramach imprezy przygotowany został również kącik plastyczny w którym dzieci mogły wykonać samodzielnie kartkę świąteczną. Kartki zostaną przekazane samotnym podopiecznym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radziejowicach. Na wszystkich uczestników zabawy czekał poczęstunek przygotowany przez pracowników socjalnych. Na stołach pojawiły się słodkości oraz napoje.

W imprezie wzięło udział około 100 dzieci z opiekunami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, firmom i instytucjom za wsparcie tak szlachetnej inicjatywy.

Pracownicy GOPS w Radziejowicach

Opublikowano: 13 grudnia 2019 11:35

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 333

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.