kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Młodzi artyści z POWOZOWNI

Miło nam donieść, że wśród laureatów i laureatek XII Ogólnopolskiego Konkursu Rysunku Węglem Łęczna 2019 - znalazły się dwie mieszkanki naszej Gminy, które rozwijają swoje talenty artystyczne w Gminnym Centrum Kultury POWOZOWNIA.

W grupie wiekowej 11- 14 lat I miejsce zajęła Barbara Kowalska, natomiast wśród młodzieży 15 – 18 lat na III miejscu uplasowała się Marta Urbańska. Opiekunką obydwu laureatek jest Pani Hanna Gancarczyk.

Konkursu Rysunku Węglem - Łęczna 2019 pod nazwą RADOŚĆ, został zorganizowany przez Łęczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury i Sztuki PLAMA.

Na konkurs napłynęły 472 prace. W dniu 10 lipca w CK-Osiedlowym Domu Kultury w Łęcznej Jury złożone z Artystów uczestniczących w XV Międzynarodowym Plenerze Artystycznym Łęczna 2019 dokonało wyboru 94 prac na wystawę pokonkursową,  z których wybrano 27 prac przyznając autorom nagrody i wyróżnienia.

W skład Jury wchodzili:
Alina Modyrka  - Ukraina
Gretty Papiu  - Rumunia
Eszter Lang – Węgry
Olga Daniliuk – Białoruś
Nicolae Suciu – Rumunia
Agnieszka Wróblewska – Polska

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów.

Opublikowano: 27 września 2019 18:56

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 392

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.