kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Święto Chleba w Radziejowicach

Darmowe przejażdzki ciuchcią, specjalna strefa dla najmłodszych czy wieczorna zabawa taneczna to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości, którzy zechcą zaszczycić swoją obecnością doroczne Święto Chleba w Radziejowicach.

Choć do Święta zostały jeszcze dwa tygodnie, już dziś warto zarezerwować czas by w sobotnie popołudnie 31 sierpnia móc odwiedzić gościnne progi Gminnego Centrum Kultury POWOZOWNIA i jak co roku spędzić wspólnie czas z przyjaciółmi, sąsiadami i znajomymi, a przy okazji spróbować lokalnych specjałów, posłuchać zaproszonych artystów i potańczyć.

Organizatorem imprezy jest Gmina Radziejowice w osobie Pani Wójt Urszuli Ciężkiej, zaś za jej przygotowanie odpowiadają: Urząd Gminy Radziejowice, Gminne Centrum Kultury POWOZOWNIA, Gminne Centrum Oświaty w Radziejowicach i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radziejowicach.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy oraz jej program znajdą Państwo na załączonym plakacie informacyjnym.

Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem Imprezy.

Rękodzielnicy i wystawcy zainteresowani uruchomieniem podczas imprezy własnych stoisk mogą kontaktować się w tej sprawie z Gminnym Centrum Kultury POWOZOWNIA w Radziejowicach, ul. Sienkiewicza 6, tel. 46 856 35 35 lub 885 272 885,
email: biuro.powozownia@gmail.com

Opublikowano: 30 sierpnia 2019 08:37

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin strona 1 [392.23 KB]

Regulamin strona 2 [373.74 KB]

Wyświetleń: 2975

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.