kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Gala finałowa konkursu plastycznego KRUS - „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

 (link otworzy duże zdjęcie)

Finałowa gala konkursu „Bezpiecznie na wsi, maszyna pracuje, a dziecko obserwuje” już za nami. Podczas wydarzenia w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Radziejowice w dniu 3 czerwca 2019 r., wręczono laureatom dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Już po raz dziewiąty KRUS podjął tematykę bezpieczeństwa na wsi widzianą oczami najmłodszych.
Tegoroczna edycja: „Bezpiecznie na wsi, maszyna pracuje, a dziecko obserwuje” traktowała o zagrożeniach z udziałem maszyn i urządzeń rolniczych.

Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Radziejowice oraz KRUS, laureatom wręczyli Wójt Gminy Radziejowice - Urszula Ciężka, Dyrektor GCO w Radziejowicach – Beata Kalina, Kierownik PT KRUS - Beata Stępniewska oraz pracownik KRUS Agnieszka Sulikowska- Kuran.

Na koniec spotkania Pani Wójt przygotowała dla dzieci niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Dzieci zostały zaproszone do gabinetu Wójta, gdzie mogły poczuć się w roli gospodarza i podejmowały ważne decyzje dotyczące rozwoju gminy.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie konkursu, a dzieciom gratulujemy talentu plastycznego.

Tekst, foto: JK


 

Opublikowano: 03 czerwca 2019 15:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 406

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.