kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 (link otworzy duże zdjęcie)

2 kwietnia 2019 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Radziejowice odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Korytowie A i Szkoły Podstawowej w Radziejowicach.

Uczniów wraz z opiekunami przywitała Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka wraz z pracownikami urzędu oraz Beata Kalina – Dyrektor Gminnego Centrum Oświaty w Radziejowicach.

Eliminacje obejmowały test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego oraz test ze znajomości zasad poruszania się po skrzyżowaniach.

Nad prawidłowym przebiegiem eliminacji, czuwali przedstawiciele Urzędu Gminy Radziejowice, Pan Maciej Jankowski – opiekun konkursu w Gminie Radziejowice  oraz opiekunowie grup z poszczególnych szkół. 

Po zsumowaniu punktacji poszczególnych uczestników okazało się, że najwięcej punktów uzyskali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Korytowie A i to oni będą reprezentować Gminę Radziejowice na eliminacjach powiatowych w kategorii klas 4-6. Uczniowie z Szkoły Podstawowej w Kuklówce Radziejowickiej będą reprezentowali gminę w kategorii klas 7-8.

Na zakończenie spotkania laureaci otrzymali drobne upominki oraz nakładki odblaskowe.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!!!!

 

Tekst, foto: J.K.

Źródło logo: https://www.pzm.pl/bezpieczenstwo-ruchu-drogowego-turnieje/turnieje

Opublikowano: 03 kwietnia 2019 12:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 364

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.