kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Wigilijne Spotkanie podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej 14.12.2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radziejowicach w dniu 14 grudnia 2018 po raz trzeci gościł mieszkańców pozostających pod jego opieką, uroczystość swoim świątecznym występem uświetnili Uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej w Kuklówce Radziejowickiej  oraz grupa mieszkańców DPS w Hamerni „Wesoła Ferajna” wraz z opiekunem Zbigniewem Sękulskim.  Przygotowane przez młodych artystów Jasełka pod okiem Małgorzaty Truszkowskiej i Eweliny Kamińskiej wywołały falę wzruszeń i wprowadziły w niezwykłą atmosferę Świąt Bożego Narodzenia wszystkich uczestników tego miłego spotkania. W uroczystym spotkaniu uczestniczyli Wójt Urszula Ciężka, Ks. Henryk Andrzejewski, Przewodniczący Rady Gminy Jacek Krawczyński oraz Przewodnicząca Komisji Oświaty i Pomocy Społecznej Barbara Michałowska. Ks. Proboszcz skierował do przybyłych słowo Boże a Pani Wójt wraz z przybyłymi gośćmi złożyli Świąteczne życzenia. Tegoroczny poczęstunek przygotował Hotel Artis.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w nasze spotkanie Dyrektorowi i pracownikom Gminnego Centrum Kultury „POWOZOWNIA” goszczących nas co roku w swoich progach, Dyrektorowi i pracownikom DPS Hamernia, Pani Dyrektor i nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej oraz Dyrektorowi i pracownikom Hotelu Artis.

Kierownik i pracownicy Gminnego Ośrodka pomocy Społecznej w Radziejowicach

Opublikowano: 21 grudnia 2018 08:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 489

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.