kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Relacja z IX Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich z terenu LGD „Ziemia Chełmońskiego”

 (link otworzy duże zdjęcie)

IX Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich z terenu LGD „Ziemia Chełmońskiego”

W sobotę 8 grudnia, na terenie Hali Sportowej w Radziejowicach odbył się IX Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich z terenu LGD „Ziemia Chełmońskiego”. Tradycyjnie o godzinie 9.00 Wójt Gminy Radziejowice – Urszula Ciężka oficjalnie otworzyła Turniej, życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy i udanych rozgrywek.  

W tym roku do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Grupa pierwsza w składzie: Nowa Sucha, Ryzykanci Radziejowice, Zboiska. W grupie drugiej zagrały drużyny: Książenice, Weź nie pytaj, Radziejowice i Przyjaciele. W grupie trzeciej natomiast wystąpiły grupy: TUR Jaktorów, Józefina 2018 i MOSTVA.

Rozgrywki były prowadzone na zasadzie „każdy z każdym” w grupach. Mecze sędziowane były przez Sędziego Głównego - Pawła Zielińskiego – nauczyciela wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej w Radziejowicach oraz Sędziego pomocniczego  – Damiana Kacprzaka.
Po grupowych meczach zostały wręczone pamiątkowe medale, dyplomy oraz piłki.  Organizatorzy rozlosowali wśród zawodników upominki, które wręczył im sam Święty Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników. W trakcie Turnieju Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radziejowicach Pani Monika Karpiniuk koordynowała akcję z zakresu profilaktyki uzależnień  i przeciwdziałania alkoholizmowi. Uczestnicy otrzymali jednorazowe alkotesty.

Końcowa klasyfikacja rozgrywek wyglądała następująco:

 I miejsce – Radziejowice i Przyjaciele,

II miejsce – MOSTVA,

III miejsce – Nowa Sucha,

Honorów wręczenia nagród i pucharów zwycięzcom Turnieju dokonała Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka, Prezes Lokalnej Grupy Działania „Ziemia Chełmońskiego” Magdalena Podsiadły, Dyrektor Gminnego Centrum Oświaty w Radziejowicach Beata Kalina oraz Sędzia Główny – Paweł Zieliński.

Pomimo, iż zacięta rywalizacja trwała do późnych godzin wieczornych wszyscy uczestnicy wyszli z Turnieju zadowoleni, z pozytywną energią oraz pełnymi brzuchami, o które zadbał Hotel  „Artis Loft Hotel” w Radziejowicach-Parcel przygotowując pyszne ciepłe dania i słodkie przekąski. Natomiast  firma Bakoma z Elżbietowa serwowała w trakcie całego Turnieju zdrowe jogurty. 

Wszystkim uczestnikom i osobom, które włączyły się w organizacje tegorocznego Turnieju serdecznie dziękujemy za propagowanie zdrowego stylu życia i zasad fair play. Jednocześnie zachęcamy do podnoszenia formy fizycznej i wzięcia udziału w przyszłorocznym jubileuszowym X Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich z terenu LGD „Ziemia Chełmońskiego”.

Tekst W.M.

Foto W.K.

Opublikowano: 12 grudnia 2018 13:22

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1258

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.