Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Relacja z VII Memoriału im. Tadeusza Kłucińskiego

(link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 24 listopada 2018 r. na Hali Sportowej w Radziejowicach zorganizowano  VII Memoriał im. Tadeusza Kłucińskiego. Turniej jest poświęcony zmarłemu w 2009 r. Wójtowi Gminy Radziejowice Tadeuszowi Kłucińskiego. Owocem jego wieloletniej pracy w samorządzie jest m.in. budynek gimnazjum i hali sportowej, w której został zorganizowany Turniej.

Inauguracji turnieju dokonała Wójt Gminy Urszula Ciężka w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Radziejowice Jacka Krawczyńskiego, viceprzewodniczącej Grażyny Górki,  Dyrektora Gminnego Centrum Oświaty Beaty Kaliny, Dyrektora Szkoły Podstawowej Ireny Sosnowskiej oraz Wicedyrektora Magdalany Baki.

Do rozgrywek w halową piłkę nożną zgłosiło się 10 drużyn. Po zaciętej rywalizacji i serii rzutów karnych wygrała drużyna DMP Serwis z Radziejowic.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – DMP Serwis,

II miejsce – Weź nie pytaj

III miejsce – Piasek Rembertów

IV miejsce – OSKI FC

Podczas Turnieju wyróżniono także „Najlepszego zawodnika” oraz Najlepszego bramkarza”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a drużyny, które zajęły miejsca I-IV otrzymały puchary.

Specjalne Podziękowanie i pamiątkowy medal otrzymała Rodzina Państwa Kłucińskich.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w Turnieju.