kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

I Sesja VIII Kadencji Rady Gminy Radziejowice

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 19 listopada 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury "Powozownia" odbyła się I Sesja Inauguracyjna VIII Kadencji Rady Gminy Radziejowice. Wybrano przewodniczącego oraz jego zastępcę.

Radny Senior Pan Zdzisław Madejczyk odczytał treść ślubowania, po czym każdy z 15 Radnych wypowiedział słowo "Ślubuję", a niektórzy dodali "Tak Mi dopomóż Bóg". Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej Pani Anna Majchrzak wręczyła zaświadczenia o ich wyborze w dniu 21 października. W kolejnych głosowaniach wybrano na Przewodniczącego Rady Pana Jacka Krawczyńskiego, a Wiceprzewodniczącą została Pani Grażyna Górka. Po przejęciu prowadzenia sesji przez Przewodniczącego nastąpiło ślubowanie Wójta. Zaświadczenie o wyborze na Wójta Urszuli Ciężkiej wręczyła pani Anna Majchrzak.

Wszystkim Radnym życzymy wielu sukcesów i pełnego zaangażowania w pracę na rzecz naszej społeczności.

Opublikowano: 20 listopada 2018 12:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1027

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.