kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Pożegnanie Dyrektor Ireny Skowrońskiej

 (link otworzy duże zdjęcie)

22 czerwca, podobnie jak we wszystkich polskich placówkach oświatowych, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Nie inaczej było w Szkole Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej, gdzie oficjalnie podsumowano całoroczny trud nauki dzieci. Tegoroczna uroczystość stanowiła również okazję do pożegnania, odchodzącej na zasłużoną emeryturę, Dyrektor Ireny Skowrońskiej. W obecności Wójta Gminy Radziejowice, Dyrektor GCO Beaty Kaliny, ks. Andrzeja Sadowskiego, nauczycieli, rodziców i uczniów, Pani Dyrektor Skowrońska zakończyła ponad 40 letnią pracę na stanowisku nauczyciela m.in. historii i polskiego, w tym 20 – letnie pełnienie funkcji dyrektora placówki. Wzorową pracę Pani dyrektor uhonorowała Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka. Wraz z Dyrektorem GCO Beatą Kaliną, podziękowały za wieloletnie zaangażowanie w pracę zawodową:

Przez 20 lat kierowała Pani Szkołą Podstawową im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej, a będąc jej Dyrektorem dbała Pani o to, by szkoła zapewniła każdemu uczniowi warunki niezbędne do jego rozwoju, przygotowała go do wypełniania obowiązków rodzinnych i obywatelskich.W imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy Pani za spełnienie owocnego dzieła, za zasiewanie w sercach naszych dzieci piękna, dobra i wiedzy. Dziękujemy za to, iż przekazywała im Pani nie tylko podstawy wiedzy programowej, ale starała się również wpoić zasady moralne, a poprzez twórcze i oryginalne upowszechnianie dostępu do kultury, rozbudzała artystyczne zamiłowania wśród uczniów,  za organizowanie systematycznych spotkań ze sztuką, będących inspiracją dla dzieci i młodzieży w poszukiwaniu własnego artystycznego wyrazu.

Dziękujemy za zaangażowanie w życie społeczności lokalnej i działalność na rzecz krzewienia patriotyzmu lokalnego oraz za rzeczową i merytoryczną współpracę z organami samorządu lokalnego. Mamy nadzieję, że wiele miłych chwil spotkało Panią podczas pracy pedagogicznej. Wszystkie niech splatają się w piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć Pani na zasłużonej emeryturze.
Życzymy, aby odkładane na później plany i marzenia spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, by nadal otaczała Panią życzliwość ludzi i żeby znalazła Pani czas dla siebie,
na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań. Życzymy również dobrego zdrowia, pogody ducha, ciepła i spokoju w życiu osobistym”.

Opublikowano: 28 czerwca 2018 12:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1074

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.