kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Sukcesy szkół z terenu Gminy Radziejowice

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 13 czerwca Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziejowicach Irena Sosnowska wraz z uczniami odebrali nagrody rzeczowe i finansowe na Gali Sportu Powiatu Żyrardowskiego, która odbyła się w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr 1 „Elektryk” w Żyrardowie. Podczas spotkania podsumowano III Międzyszkolne Igrzyska Powiatu Żyrardowskiego w roku szkolnym 2017/2018.

- Szkoła Podstawowa im. Władysława Rdzanowskiego w Radziejowicach zajęła wysokie miejsce w rankingu szkół z terenu powiatu żyrardowskiego:

Kategoria Szkoły podstawowe – dzieci: III miejsce,

Kategoria Szkoły podstawowe – młodzież: I miejsce.

- Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Józefa Chełmońskiego w Kuklówce Radziejowickiej otrzymali nagrody za wybitne osiągniecia sportowe i godne reprezentowanie powiatu żyrardowskiego na zawodach międzypowiatowych oraz Igrzyskach Mazowieckich.

Źródło: Życie Żyrardowa

Opublikowano: 20 czerwca 2018 11:00

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 892

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.