kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Ponad 15 mln zł w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016–2019 dla samorządów

Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego i parametrów technicznych dróg, standardu lokalnej sieci drogowej oraz zwiększenie atrakcyjności i dostępności terenów inwestycyjnych to priorytety wieloletniego rządowego Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej. Powiaty i gminy z Mazowsza podpisały z Wojewodą Mazowieckim umowy na kwotę 15,3 mln zł.
 

- Widzimy potrzebę ścisłej współpracy administracji rządowej i samorządowej na rzecz inwestycji infrastrukturalnych. Na Mazowszu podejmujemy się realizacji największej liczby takich przedsięwzięć.Inwestowanie w infrastrukturę drogową to długofalowe działanie z wieloletnią perspektywą. Cieszę się, że dzisiaj podpisane umowy i środki, które są z nimi związane będą służyć mieszkańcom naszego województwa - powiedział Wojewoda Mazowiecki, Zdzisław Sipiera otwierając spotkanie.
 

 

Umowy podpisało również 6 gmin. Gmina Radziejowice na kwotę 3 000 000 zł na budowę drogi gminnej na odcinku od drogi powiatowej nr 4715W Olszówka – Mszczonów do drogi krajowej nr 50 Sochaczew – Grójec, odcinek w gminie Radziejowice o długości 1 151 m.

Źródło:www.mazowieckie.pl

 

Więcej informacji na stronie: https://www.mazowieckie.pl/pl/aktualnosci/aktualnosci/36002,Ponad-15-mln-zl-w-ramach-Programu-Rozwoju-Gminnej-i-Powiatowej-Infrastruktury-Dr.html

Opublikowano: 18 maja 2018 09:26

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 565

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.