kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Kolejny etap rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej w Korytowie A - zakończony

 (link otworzy duże zdjęcie)

Mamy za sobą kolejny istotny etap realizacji zadania inwestycyjnego „Rozbudowa budynku szkoły podstawowej o budynek przedszkola w miejscowości Korytów A, gmina Radziejowice”.  Z końcem marca został wykonany strop na całym obiekcie, a obecnie wewnątrz budynku prowadzone są roboty instalacyjne. Sprzyjająca pogada pozwala również na prowadzenie  robót na elewacji budynku, gdzie wykonywane jest ocieplenie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować,  że założony termin oddania do użytkowania obiektu, a tym samym korzystanie z obiektu przez najmłodszych mieszkańców naszej Gminy w roku szkolnym 2018/2019,  biorąc pod uwagę bieżący postęp robót na obiekcie, będzie dochowany.

Opublikowano: 12 kwietnia 2018 09:38

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 351

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.