kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Potańcówka w stylu RETRO

 (link otworzy duże zdjęcie)

     W piątek 2 lutego 2018 r. zapraszamy Państwa na Wieczorek przy Mikrofonie, imprezową wersję, autorskiej audycji radiowej. Karnawałowa potańcówka w klimatach retro, przeniesie uczestników w sentymentalną podróż do korzeni polskiej muzyki rozrywkowej. Parkietem zawładną fokstroty, walczyki, tanga, walce i swing.

     Gośćmi specjalnymi wieczoru będą mistrzowie tańca, którzy porwą do tańca najbardziej skrytych i wstydliwych tancerzy. Spotkanie okraszone będzie komentarzami, anegdotami i ciekawymi historiami związanymi z prezentowanymi piosenkami i artystami. Imprezę poprowadzi Michał Fogg, prawnuk Mieczysława Fogga oraz Tomasz Konca, muzyk, dziennikarz, dj. Zachęcamy do założenia na siebie strojów retro. Wstęp na imprezę jest nieodpłatny.

Opublikowano: 31 stycznia 2018 15:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 663

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.