kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Zmiana na stanowisku Skarbnika Gminy Radziejowice

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 15 stycznia 2018 r., podczas Sesji Rady Gminy Radziejowice, nastąpiło odwołanie, odchodzącej na emeryturę Skarbnik Gminy Radziejowice – Pani Teresy Jaworskiej i powołanie nowego Skarbnika – Pani Anny Mrozik.

Pani Teresa Jaworska pracowała na rzecz Gminy Radziejowice 31 lat, Ostatnie dwadzieścia siedem lat pełniła funkcję Skarbnika Gminy Radziejowice. Podczas spotkania Pani Teresa podziękowała Wójtowi, obecnej radzie, a także wszystkim, z którymi współpracowała przez wiele lat budując wspólnie Gminę Radziejowice.  Podkreśliła, że zostawia gminę w dobrej kondycji finansowej z małym zadłużeniem i środkami finansowymi na koncie.

Odwołanie dotychczasowego Skarbnika Gminy z pełnionej funkcji odbyło się w miłej atmosferze. Było wiele podziękowań, które złożyli: Wójt Gminy, Sekretarz Gminy, Przewodnicząca Rady Gminy Radziejowice wraz z radnymi i sołtysami. Wójt Gminy Urszula Ciężka podziękowała za 31 lat pracy zawodowej w Gminie Radziejowice, podczas których jako Skarbnik i Kierownik Referatu Finansów wykazała się zaangażowaniem i troską o finanse gminy. Dzięki doświadczeniu Pani Teresy w tworzeniu i realizacji kolejnych budżetów, wybudowanych zostało wiele obiektów i oddano do użytku inwestycje, które przyczyniły się do poprawy warunków pracy i życia mieszkańców.

Pani Teresie życzymy, aby na zasłużonej emeryturze cieszyła się dobrym zdrowiem, szczęściem rodzinnym, życzliwością ludzką oraz nieprzemijająca energią do korzystania z uroków życia.

Nowa Skarbnik Anna Mrozik jest osobą młodą, ambitną i otwartą. Ukończyła Wyższe studia kierunkowe w zakresie księgowości. Od początku swojej kariery zawodowej pracowała w księgowości, a ostatnio zajmowała stanowisko samodzielnej księgowej.

Pani Anna przyjęła gratulacje i kwiaty oraz zapewniła, że dołoży wszelkich starań żeby nikogo nie zawieść, a obowiązki swoje będzie pełnić z należytą starannością i sumiennością.

 

Tekst. W.M., J.K.,

Foto J.K.

Opublikowano: 19 stycznia 2018 14:34

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1610

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.