kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Konkurs „Warto bezgotówkowo”

 Szanowni Państwo,

        Od kwietnia 2017 Krajowa Izba Rozliczeniowa we współpracy z Ministerstwem Rozwoju prowadzi ogólnopolski Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej na terenie całego kraju.

W Urzędzie Gminy Radziejowice od dnia  7 listopada 2016 r. funkcjonuje usługa płatności kartą, ponieważ zgłosiliśmy swój udział w pilotażowym programie upowszechniania płatności bezgotówkowych z wykorzystaniem terminali POS w jednostkach administracji publicznej, a po jego zakończeniu w kwietniu 2017 r. na stałe przystąpiliśmy do programu. Ponadto okresie pilotażu uczestniczyliśmy  w konkursie  „Bez gotówki, co do złotówki”, gdzie Urząd Gminy Radziejowice zajął trzecie miejsce w ww. w konkursie i otrzymał nagrodę w postaci tabletu multimedialnego.

Informujemy, że Urząd Gminy Radziejowice zgłosił swój udział w nowym konkursie promującym płatności bezgotówkowe w Urzędach pn. „Warto bezgotówkowo”. Celem konkursu jest wspieranie wizerunku urzędu jako miejsca udostepniającego nowoczesne formy płatności . Konkurs jest realizowany od stycznia do marca 2018 roku.

Zwycięskie urzędy zostaną wyłonione na podstawie porównania wskaźnika udziału płatności bezgotówkowych zrealizowanych w terminalach POS w ogólnej liczbie wykonanych transakcji na rzecz urzędu (gotówkowych i bezgotówkowych) w czasie trwania konkursu.

Zachęcamy do płatności kartą za podatki, opłaty i faktury. 5 gmin, które będą miały najwięcej wpłat kartą otrzymają zestawy cyfrowe dla szkół.

Opublikowano: 19 stycznia 2018 14:29

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 679

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.