kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Spotkanie z rolnikami

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 23 listopada b r.   Placówka Terenowa  Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Żyrardowie wspólnie z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego  zorganizowała dla rolników, domowników, oraz osób związanych ze środowiskiem wiejskim szkolenie w   Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Radziejowicach. Tematem spotkania był temat :

„Krótkie łańcuchy dostaw od pola do stołu w tym sprzedaż bezpośrednia”.

Pracownik  KRUS przekazał uczestnikom informacje  o zasadach bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym, z uwzględnieniem wypadkowości na terenie  gminy Radziejowice.

Spotkanie zakończyło się konkursem testowym za znajomości zasad BHP w gospodarstwie rolnym. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez KRUS.

Wszyscy uczestnicy  mogli zaopatrzyć się w  materiały popularyzatorskie promujące bezpieczeństwo pracy  na terenach wiejskich, a także w kalendarze na rok 2018.

 Laureatami konkursu „ Pracuj bezpiecznie” zostali:

I miejsce         -  Marzena Zajglicz

II miejsce        -  Mirosław Bednarski

III miejsce      -  Leszek Łapiński

 

Źródło: PT KRUS Żyrardów

Opublikowano: 27 listopada 2017 12:12

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 459

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.