kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka w Gminnym Przedszkolu w Radziejowicach

 (link otworzy duże zdjęcie)

W dniu 20 października 2017 r. Wójt Gminy Radziejowice Urszula Ciężka, Przewodnicząca Rady Gminy Radziejowice Krystyna Skoneczna oraz Radna Gminy- Grażyna Jabłońska wzięły udział w Pasowaniu na Przedszkolaka w Gminnym Przedszkolu w Radziejowicach.

„Pasowanie na Przedszkolaka” to pierwsza ważna uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Zanim złożyły przysięgę dzielne maluszki z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Po występach  Pani Dyrektor za pomocą „Czarodziejskiego Ołówka” zrealizowała Akt pasowania. Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka oraz upominków od zaproszonych gości. Na pewno był to niezapomniany  dzień zarówno dla 3-latków, jak i ich rodziców i nauczycielek.

Wszystkim pasowanym przedszkolakom życzymy uśmiechu na twarzy i aby każdy dzień w przedszkolu był dniem pełnym radości i zabawy.

Opublikowano: 23 października 2017 16:57

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 467

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.