kod qr z adresem tej strony

Radziejowice - Gmina nie tylko na weekend!

Fundusze unijne

Spotkanie z okazji "Dnia Edukacji Narodowej" oraz "Europejskiego Dnia Seniora"

 (link otworzy duże zdjęcie)

       W środę, 18 października, w budynku Nowego Domu Sztuki, należącego do kompleksu Pałacowo-Parkowego w Radziejowicach, odbyło się uroczyste spotkanie z okazji „Dnia Edukacji Narodowej” oraz „Europejskiego Dnia Seniora”. Na spotkanie zorganizowane przez Wójta Gminy Radziejowice Urszulę Ciężką przybyli Dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy szkół z terenu Gminy Radziejowice, seniorzy, radni oraz zaproszeni goście.

Pani Wójt doceniła trud i oddanie, jakie nauczyciele wkładają w swoją pracę dydaktyczną i wychowawczą, a w dowód uznania na ręce Dyrektorów Szkół i Przedszkola złożyła specjalne pisemne życzenia dla wszystkich pracowników Oświaty. Podziękowanie otrzymała również Pani Beata Kalina – Dyrektor Gminnego Centrum Oświaty w Radziejowicach, za ofiarne sprawowanie pieczy nad wszystkimi Placówkami Oświatowymi Gminy Radziejowice. W trakcie uroczystości na ręce Dyrektorów Szkół Podstawowych zostały przekazane upominki - kije do gry w hokeja.

Podczas spotkania serdecznie życzenia zdrowia, pogody ducha oraz wielu kolejnych wspaniałych lat życia, które będą przepełnione szacunkiem i życzliwością ludzi napotkanych na Ich drodze powędrowały także do Seniorów. Klub Seniora Dyliżans dostał prezent z okazji swojego święta – voucher pieniężny na zrealizowanie swoich kolejnych planów.

Uroczystość umilił występ przedstawicieli Ochotniczej Straży Wokalnej, działającej przy GCK „Powozownia” w Radziejowicach.

Podczas spotkania Wójt Gminy zaprosiła uczestników na słodki poczęstunek, a następnie na występ „Kabaretu z Konopi”.

Opublikowano: 23 października 2017 13:52

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 447

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Radziejowice do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.